Need a replica watchesLook no further. Browse our large selection of men's cheap watch.

CZ EN
Detailní přehled fotografií »

Fotoatelier

Nabízíme Vám profesionální atelierové nafocení Vašich výrobků ve velkém atelieru vybaveném osvětlovací technikou Hensel. Rozměry atelieru 5 až 9 x 7 x 4,5 m nám umožnují i nafocení výrobků velkých rozměrů. Vaše výrobky můžeme nafotit profesionální zrcadlovkou Canon nebo v případě potřeby velkého zvětšení fotografie i velkoformátovou kamerou Sinar vybavenou digitální stěnou Phase One. Zaměřujeme se především na klasickou produktovou fotografii pro potřebu tvorby katalogů, webů nebo za účelem fotografické výzdoby interiérů či výstavních expozic. V atelieru můžeme díky technickému zázemí připravit jednoduché interiery vhodné například jako pozadí pro nafocení krbových kamen, nábytku, interierových doplňků atd.

Atelier je možno přestavět na klasický portrétní atelier s volbou mnoha barevných pozadí. Nabízíme Vám fotografie portrétů postav nebo skupin pro reklamní nebo soukromé účely.

V případě potřeby nabízíme nafocení architektury nebo interiérů u klienta. Mobilní světelný park nám umožňuje i nasvícení a nafocení velkých výrobních hal.

Dlouhodobě se zabýváme krajinářskou fotografií za účelem tvorby kalendářů nebo publikací v oblasti turistického průmyslu. Můžeme Vám nabídnout bohaté databáze záběrů z Českého středohoří, Krkonoš, Polabí, Šumavy, Alp atd.

Buy Rotary Watches from us at the Replica Watches best competitive price.