Need a replica watchesLook no further. Browse our large selection of men's cheap watch.

CZ EN
Detailní přehled fotografií »

Grafické studio

Naše studio je na trhu více jak 20 let. Kombinace grafického studia a profesionálního atelieru nám dává velkou výhodu zejména při tvorbě složitých grafických návrhů, například pro exportní obalové řady výrobků nebo při tvorbě výstavních expozic našich zákazníků.

Nabízíme klasické studiové služby od výtvarných návrhů přes profesionální nafocení a zpracování na rychlých grafických stanicích Apple až po finalizaci v tisku. Finální data připravíme pro jakoukoliv tiskovou technologii a pošleme přes naše ftp do vybrané tiskárny, nebo můžeme zakázku zajistit i s tiskem a dopravit hotové tiskoviny až k Vám.

Připravíme pro Vás běžné komerční tiskoviny jako jsou letáky, brožury, katalogy výrobků, ale i publikace velkého rozsahu, kalendáře, inzeráty, plakáty nebo billboardy. Běžně připravujeme i jazykové mutace tiskovin včetně provedení korektur. Velké zkušenosti máme s tvorbou obalových řad výrobků. Za poslední roky máme realizováno více jak 400 různých obalů, především pro sklářský průmysl.

Nedílnou součástí našich služeb je i zpracování firemního stylu od návrhu firemního loga přes tvorbu grafického manuálu a dalších materiálů sloužících k jednotné prezentaci firmy (vizitky, dopisní papíry, razítka, cedule, polepy firemních vozů, potisky reklamních předmětů atd.).

Velký, profesionálně vybavený fotografický atelier, a především tvůrčí propojení fotografické a grafické práce, spolu s rychlostí a dokonalým řemeslným zpracováním, jsou dostatečnou zárukou vysoké kvality naší práce a spokojenosti našich zákazníků.

Buy Rotary Watches from us at the Replica Watches best competitive price.